13:52 / E Mërkurë, 27 Maj 2020

Zekiri që la gruan shqiptare për maqedone: Elhamdulilah iku Sula!

Deputeti i LSDM-së, Muhamed Zekiri i është gëzuar shkarkimit të myftiut të Këshillit të Bashkësisë Fetare Islame në Maqedoni, Sylejman Rexhepit.

“Rezilave Allahu nuk ua mer shpirtin pa u mar ftyren!!! Elhamdulilah iku Sula”, ka shkruar ai.

Sulejman Rexhepi lavdërohet: Orën e shtrenjtë Roleks e kam dhuratë ...

Ndryshe, deputeti dhe nënkryetari i LSDM-së, Muhamed Zekiri ishte  kurorëzuar për herë të dytë në martesë me maqedonen, Bisera Jordanovën.

Kujtojmë që deputeti ka qenë i martuar më herët dhe nga martesa e parë ka dy vajza. /Indeksonline/

Mos i humb