17:12 / E Hënë, 29 Qershor 2020

Zemaj tregon se çfarë ka bërë MSh, në kohë kur vendi po përballet me shifra të larta të Covid-19

Ministri i Shëndetësisë Armend Zemaj, ka treguar sërish në detaje se çfarë ka bërë Ministria e Shëndetësisë gjatë kësaj kohe kur në vend shifrat e të prekurve me Covid-19, kanë shënuar rritje, transmeton IndeksOnline.

Zemaj ka thënë se ndër të tjera kanë fuqizuar shërbimet respiratorë të siguruara nga Bashkimi Evropian dhe Katari, si dhe janë  në proces të sjelljes edhe të disa të tjerëve.

Më poshtë e gjeni të plotë postimin e tij në Facebook:

Mos i humb