22:28 / E Premte, 27 Janar 2023 / Gj. Sh

Zhbllokohet derbi, City në epërsi ndaj Arsenalit (VIDEO)

Është zhbllokuar derbi mes Manchester Cityt dhe Arseanlit, në ndeshjen e vlefshme për 1/16 e FA Cup.

Skuadra e Guardiolas kaloi në epërsi me një gol të bukur të shënuar nga Nathan Ake në minutën e 64-të./IndeksOnline/