14:28 / E Enjte, 10 Tetor 2019

Zhduket një e mitur, në Prishtinë

Është zhdukur një e mitur në Prishtinë.

Në raportin 24-orësh, Policia e Kosovës ka njoftuar në lidhje me rastin:

Ankuesja femër k/shqiptare ka raportuar se motra e saj e mitur kishte dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj. Njësitet policore janë duke e hetuar rastin”, thuhet në njoftim./Indeksonline/

Mos i humb