10:15 / E Mërkurë, 11 Shtator 2019

Zhduket një vajzë në Prishtinë, rastin e lajmëron vëllai i saj

Një vajzë ka dalë nga banesa na lagjen ‘Dardani’ në Prishtinë dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Rastin e ka lajmëruar vëllai i saj, i cili ka treguar se që kur motra ka dalë nga banesa më nuk di gjë për vendndodhjen e saj.

Njësitë policore janë duke e hetuar rastin./Indeksonline/

Mos i humb