17:41 / E Mërkurë, 05 Gusht 2020

Zidane publikon listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen e Ligës së Kampionëve ndaj Man Cityt

Para pak çastesh skuadra e Realit ka publikuar listën e 24 lojtarëve të ftuar për ndeshjen e Ligës së Kampionëve ndaj Manchester Cityt.

Reali dhe Man City takohen të premten me fillim nga ora 21:00, kjo në kuadër të play-offit të 1/8 së finales në CHL, shkruan IndeksOnline.

Kjo është lista e të futarve nga Zidane:

Në  këtë listë të publikuar nga klubi mbretërorë, bie në sy mungesa e majtakut, Bale.