18:15 / E Enjte, 01 Tetor 2020

Zyrtare: Andi Zeqiri është futbollist i Brightonit

Tashmë është finalizuar marrëveshja ndërmjet klubit të Premierligës, Brighton dhe sulmuesit kosovar, Andi Zeqiri.


Zeqiri ka firmosur kontratë katër vjeçare me klubin e Brightonit, shkruan IndeksOnline.


Lajmin për transferimin e tij e ka bërë të ditur vet skuadra e Brightonit përmes një postimi zyrtar në “Facebook”.