15:19 / E Premte, 12 Korrik 2019

ZYRTARE: Barcelona transferon Griezmannin

Transferimi i Griezmann tashmë është bërë publik edhe nga vet klubi i Barcelonës.

Përmes llogarive zyrtare në Twitter dhe Facebook, kampioni i La Ligas ka bërë zyrtare transferimin e Griezmann.

“Ju po prisnit për këtë”? ka shkruar faqja e klubit krahas një video të shkurtë. /IndeksOnline/