19:06 / E Shtunë, 12 Janar 2019

Zyrtare: Drenica transferon Atdhe Grajçevcin

Drenica ka bërë transferimin e radhës në afatin kalimtar të janarit.

Kuqezinjtë kanë nënshkruar me Atdhe Grajçevcin.
Lojtari ka nënshkruar deri në verën e vitit 2020, njofton faqja zyrtare.

“Mesfushori 20 vjeçar Atdhe Grajçevci është lojtar i Drenicës. Ai sot në ambientet e klubit ka firmosur kontratë 18 muajshe me klubin”.

“Ekipi tashmë po merrë formë dhe shumë shpejt do të kompletohet skuadra për pranverë. Grajçevci stinorin e kaluar u paraqit për KEK-un”, konfirmon Drenica.