15:19 / E Shtunë, 01 Gusht 2020

ZYRTARE: Dridhet Superliga e Kosovës, Ballkani bën dy transferime të mëdha

Sulmuesi i njohur, Mevlan Zeka dhe portieri, Kenan Haxhihamza nga sezoni tjetër do të jenë pjesë e Ballkanit.

Lajmin e ka konfirmuar vet klubi i Ballkanit përmes rrjeteve sociale, transmeton Indeksonline.

Zeka së fundmi ishte pjesë e Feronikelit, por sot atij i ka skaduar kontrata dhe është futbollist i lirë./Indeksonline/

Mos i humb