19:08 / E Shtunë, 04 Korrik 2020

Zyrtare: Finalja e Kupës së Gjermanisë, formacionet zyrtare të ndeshjes Leverkusen-Bayern Munchen

Sot nga ora 20:00 do të zhvillohet finalja e Kupës së Gjermanisë mes Bayern Leverkusenit dhe Bayern Munchenit.

Dy ekipet tashmë kanë publikuar formacionet zyrtare, transmeton Indeksonline.

Leverkusen: Hradecky, Amiri, Aranguiz, Bailey, Baymgartlinger, L.Bender, S.Bender, Diaby, Havertz, Tapsoba, Wendell

Bayern Munchen: Neuer, Davies, Alaba, Boateng, Pavard, Goretzka, Kimmich, Coman, Muller, Gnabry, Lewandowski./Indeksonline/

Mos i humb