16:45 / E Shtunë, 04 Korrik 2020

Zyrtare: Formacionet startuese të ndeshjes Dukagjini-Ballkani

Sot nga 17:00 do të zhvillohet ndeshja mes Dukagjinit dhe Ballkanit në kuadër të Superligës së Kosovës.

Dy ekipet kanë publikuar formacionet zyrtare me të cilat do të startojnë ndeshjen.

Dukagjini: Bojaj, Shala, Basriu, Palushaj, Doshlaku, Mulaj, Dushi, Jashanica, Gojani, Kamara, Merlaku

Ballkani: Ruxhi, Krasniqi, Sinani, Prekazi, Potoku, Gashi, Kuç, Baftiu, Topalli, Krasniqi, Daku./Indeksonline