12:15 / E Martë, 24 Nëntor 2020 / OSH

Zyrtare: Formacionet startuese të ndeshjes, KF Arbëria-SC Gjilani

Sot nga ora 13:00 do të zhvillohet ndeshja mes Arbërisë dhe Gjilanit.

Dy ekipet tashmë kanë publikuar formacionet zyrtare, transmeton Indeksonline.

KF Arbëria:

Image may contain: 1 person, text that says 'DESIGN BY AB SPONZOR Restaurant MARIGONA MARIGONA RB AU SC.PGJILANY 30 PIRA ARRABAL P. KF ARBERIA SC GJILANI FORMACIONI 12 KAÇIU 22 IBRAHIMI (C) AVDULLI 91 SHAQIRI 31 BRUQI 25 BILALI 11 LLUGIQI 9 K. BAHTIRI 21 KRYEZIU BYTYQI 99 KASHTANJEVA HASANI 28 BEQIRI 10 F.BAHTIRI 96 THAQI HYSENI'

SC Gjilani: Koliçi, Frashëri, Fustar, Veliu, Ferreira, Aziz, Useini, Hila, Progni, Hajdari, Nikac.