19:57 / E Hënë, 26 Tetor 2020

Zyrtare: Formacionet startuese të ndeshjes Milan Roma

Sot nga ora 20:45 do të zhvillohet ndeshja mes Milanit dhe Romës në kuadër të Series A.

Dy ekipet tashmë kanë publikuar formacionet zyrtare, transmeton Indeksonline.

Milan: Tatarusanu, Calabria, Kjaer, Romagnoli, Theo Hernandez, Kessie, Bennacer, Saelemaekers, Çalhanoglu, Leao, Ibrahimovic.

Roma: Mirante, Mancini, Ibanez, Kumbulla, Karsdrop, Vertout, Pellegrini, Spinazzola, Pedro, Mkhitaryan, Dzeko./Indeksonline/