16:25 / E Premte, 22 Janar 2021 / I.S

Zyrtare: Lazio i jep drejtë huazimi futbollistit shqiptar në një tjetër klub italian

Skuadra e Lazios përmes një komunikate për shtyp ka vendosur që mbrojtësit shqiptar, Riza Durmishit t’i jep drejtë huazimi te një klub tjetër italian.

Pra, Durmishi do të huazohet për një vit te klubi US Salernitana 1919, shkruan IndeksOnline

Ky klub zhvillon garat në Serie B dhe nga sot do të ketë një mbrojtës të ri në radhët e veta.