10:21 / E Enjte, 14 Qershor 2018

Zyrtare: Premierliga zbulon kalendarin për sezonin e ardhshëm (FOTO)

Premierliga do të filloj sezonin e ri 2018/19 zyrtarisht me 11 gusht.

Janë hedhur edhe shorti i Premierligës për sezonin e ardhshëm, ku që në javën e parë do të ketë disa ndeshej të forta.

Që në javën e parë do të ketë derbi në mes të Arsenalit – Manchester Cityt dhe Manchester United – Leicester. /IndeksOnline/

 

Mos i humb