14:57 / E Enjte, 14 Qershor 2018 / indeksADMonline

Zyrtare: Salah luan kundër Uruguajit

Mohamed Salah është shëruar më shpejtë se sa kanë parashikuar mjekët.

Sulmuesi egjiptian do të jetë gati të premten në ndeshjen më të vështirë të grupit kundër Uruguajit.

Ai tashmë është 100% i shëruar dhe nuk ndjenë dhimbje.

Salah u lëndua në finalen e Ligës së Kampionëve kundër Real Madrid pas një dueli me kapitenin, Sergio Ramos. /IndeksOnline/

 

Temat: