18:29 / E Enjte, 08 Mars 2018 / indeksADMonline

Zyrtarët e ndeshjeve të Superligës dhe Ligës së Parë (Foto)

Gjatë fundjavës zhvillohet xhiroja e 22-të e Vala Superligës së Kosovës.

As në këtë javë nuk mungojnë derbit, ku në Drenas zhvillohet ndeshja mes Feronikelit dhe Drenicës, e shtunë nga ora 13:00, shkruan IndeksOnline.

Ndeshje interesante pritet të jetë edhe ajo mes Trepça ’89 dhe Dritës që zhvillohet të dielën nga ora 13:00 në stadiumin “Riza Lushta”.

Më poshtë i keni zyrtarët e të gjithë takimeve në Superligë:

Poashtu këtë fundjavë zhvillohet xhiroja e 20’të në Ligën e Parë.