17:14 / E Hënë, 09 Shtator 2019

Zyrtarisht në sezonin e pulovrave, 5 trendet që do mbizotërojnë stinën

Mirë se vjen vjeshtë! Shtatori erdhi dhe është pikërisht ajo periudhë e vitit në të cilën për t’u dukur chic mjaftojnë vetëm një palë pantallona dhe një pulovër e rehatshme.

Është e thjeshtë të ndërtosh stilin e veshjes në vjeshtë, nëse ke parasysh tendencat e pulovrave, prerjet, materialet dhe ngjyrat që duhet të kenë sipas koleksioneve të fundit të markave të mëdha.

Në galerinë e mëpërme kemi përmbledhur 5 tendencat kryesore të pulovrave që do t’i shohim kudo këtë vjeshtë-dimër.