12:54 / E Martë, 17 Prill 2018

Tezet Kardashian shkojnë për vizitë te vogëlushja True (Foto)

Tezet Kim, Kourtney dhe Kendall  kanë arritur në Cleveland për të vizituar mbesën e tyre të sapo lindur.

Para pak ditësh Khloe është bërë nënë për herë të parë duke i dhënë jetës bijës së saj, True.

Parents: Khloe and Tristan started dating in 2016 and confirmed in December that they were expecting a baby together. They're pictured at Khloe's lavish baby shower last month

Ajo dhe Tristan e pagëzuan me këtë emër shumë të veçantë bijën e tyre, që në përkthim në shqip i bije e vërtetë.

Focused on her baby: People claimed Monday that Khloe has not yet decided whether or not she will stay with her NBA beau in the light of his alleged infidelity

Kim, Khloe dhe Kourtney janë shprehur si tezet më të lumtura në botë për mbesën e vogël./Indeksonline/

Supportive sibling: Kim Kardashian, 37, was seen arriving in Cleveland, Ohio, by private jet on Monday to visit younger sister Khloe, 33, and her newborn daughter TrueHiding: Kendall Jenner, 22, was also on board and exited the aircraft wearing a baggy blue sweater and black pants while shielding her faceCleveland bound: Kourtney Kardashian, 38, was on the trip, too, and kept her hoodie up over her head and her hand to her face as she deplanedTeam Kardashian: There was also help on hand to deal with the luggage