10:47 / E Mërkurë, 21 Nëntor 2018 / indeksADMonline

“Më mungon shumë”, ylli televiziv emocionohet kur kujton babain e ndjerë

Janë shëndërruar në një nga familjet më të njohura dhe më të pasura në botë.

Familja Kardashian, njihet për femrat më të bukura të cilat posedojn linja marramendëse, shkruan Indeksonline.

Vajzat e familjes së njohur Kourtney, Khloe, Kim dhe vëllai Rob janë vzhdimisht në shoqëri të njëri- tjetrit.

Motrat Kardashian janë rritur nga nëna dhe njerku pasi që babai i tyre u Robert Kardashian u nda nga bashkëshortja, Kris.

Robert ndërrojë jetën në vitin 2003 pas diagnostifikimit me kancer ndërsa ishte Khloe ajo që përmes një imazhi në ‘Instagram’, ka rikujtuar babin duke shkruar ‘Më mungon’.

Ndryshe, Khloe kohë më parë është bërë nënë për herë të parë./Indeksonline/