18:25 / E Hënë, 10 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Khloe Kardashian ‘përvëlon’, linjat seksi i ekspozon

Ylli televiziv Kim Kardashian, këtë vit solli në jetën fëmijën e saj të parë.

Por,shumë shpejt arriti ti rikthej linjat seksi të cilat i dëshmoj edhe përmes një imazhi të publikuar së fundi në ‘Instagram’, shkruan Indeksonline.

34 vjeçarja ka ‘çmendur’ me linjat e veshur vetëm në bikini, derisa shihej e shtrirë pranë bregdetit.

Khloe ka impresionuar me format trupore ku të pasmet dhe beli i hollë tërhoqën vëmendjen më të madhe.

Ndryshe, së fundi u deklarua se Khloe po rishikon mundësin e përmirësimit të marrëdhënieve me babanë e vajzës së saj basketbollistin, Tristan Thompson./Indeksonline/