08:05 / E Mërkurë, 14 Nëntor 2018 / indeksADMonline

​Mbahet konferencë shkencore kushtuar Skënderbeut

Në 550-vjetorin e ndarjes nga jeta ta Heroit Kombëtar Gjergj Kastrioti – Skënderbeu, sot mbahet konferencë shkencore.

Konferenca mbahet nën patronatin e kryetarit të Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, e organizuar nga Gjimnazi “Hamëz Jashari” në Skenderaj, dhe mbahet në restorant “Freskia”.

Temat: