18:54 / E Diele, 06 Maj 2018 / indeksADMonline

​Sherr me thika në Tiranë, plagoset 27-vjeçari dhe e fejuara e tij

Një 27-vjeçar dhe e fejuara e tij kanë mbetur të plagosur me thikë pasditen e sotme në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:00, në zonën e Unazës së Re. Polica bën të ditur se konflikti ka ndodhur jashtë një lokali. Të plagosur me thikë në këtë ngjarje kanë mbetur shtetasi A. M., rreth 27 vjeç dhe e fejuara e tij, shtetësia K. K., rreth 23 vjeçe.

Shtetasit e dëmtuar janë transportuar për ndihmë mjekësore në Spitalin Ushtarak dhe aktualisht ndodhen jashtë rrezikut për jetën.Policia ka shoqëruar 3 persona të dyshuar si autorë të plagosjes, shtetasit H.N, Ç. Sh dhe F.P./TCh/