23:38 / E Diele, 07 Janar 2018 / indeksADMonline

1 milion persona e ndjekin Luana Vjollcën! Nuk kanë faj..

Luana Vjollca jo vetëm që është një nga prezantueset më të bukura dhe më atraktive shqiptare, por ajo është edhe një personazhet më të ndjekura në rrjetin social Instagram.

Prezantuesja sonte ka arritur të kap shifrën e 1 milion ndjekësve në Instagram, ndërsa është shprehur e lumtur me këtë fakt, teksa këtë e ka festuar më një fotografi nga Milano, qytet ku edhe po qëndron momentalisht, shkruan Indeksonline.

Luana gjithashtu ka falenderuar të gjithë ata që e ndjekin atë dhe e komentojnë./Indeksonline/