15:05 / E Hënë, 22 Qershor 2020

10 aplikacione thelbësore të iPhone, që çdo person i përdor

Pavarësisht nëse keni qenë përdorues i iPhone me vite, ose thjesht keni marrë iPhone-n tuaj të parë kohët e fundit, padyshim që keni arritur të gjeni një mori aplikacionesh që i përdorni vazhdimisht.

Facebook dhe Instagram ka të ngjarë të jenë në krye të listës, dhe le të mos harrojmë lojërat tuaja të preferuara, shkruan Indeksonline.

Gjithkush ka shijen e tij unike, por ka një pjesë të vogël të aplikacioneve thelbësore të iPhone që duhet të jenë në celularin e të gjithëve.

Këtu, kemi renditur 10 aplikacione thelbësore të iPhone, që padyshim shumica i përdorin.

Google

1Password

Google Maps

Dark Sky

Due

Phone Pattern Blocker

IFTTT

Google Translate

Evernote

Betternet

Mos i humb