08:18 / E Mërkurë, 08 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Mahmut Ferati publikon një portret familjar por gruaja dhe vajza e tij marrin gjithë vëmendjen (Foto)

Mahmut Ferati është këngëtari i njohur u muzikës popullore dhe gjithashtu profesor muzike.

Nga ai rrallë herë kemi parë fotografi me familje apo fotografi në rrjetet sociale por së fundi ai ka ndarë me adhuruesit e tij një portret familjar, shkruan Indeksonline.

Ai shfaqet me familjen e tij të vogël që përbehet nga gruaja dhe dy fëmijët tashmë të rritur. Por vëmendjen më të madhe e marrin gruaja për bukurinë e saj dhe vajza që duket se i ka ngjarë të ëmës.

Ato duken të veshura me shumë elegancë dhe shije kurse Mahmuti duket si babai më krenarë për familjen e tij./Indeksonline/