20:16 / E Hënë, 10 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Publikohen pamjet tronditëse, kujdestarja dhunon fëmijën tek “Zyber Hallulli”

Emisioni BOOM ka publikuar sot një video tronditëse.

Bëhet fjalë për një vogëlush, i cili qan në mes të rrugës dhe pretendon se është rrahur nga kujdestarja.  

Fëmija vjen nga shtëpia e fëmijës “Zyber Hallulli” dhe thotë se është dhunuar.

Je jashtë se të ka rrahur zysha?

Fëmija: Po

Ku të ka rrahuar? A ju rrahin çdo ditë?

Fëmija: Vetëm sot më rrahu

Pamjet kanë mbërritur në redaksinë e emisionit BOOM nga një qytetare, e cila thotë se fëmija ishte dhunuar nga kujdestarja. Sipas saj vogëlueshi i ka përmendur edhe emrin.

Nëse rasti verifikohet institucioni duhet të mbajë përgjegjësi.
Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/lajme-nga-shqiperia/publikohen-pamjet-tronditese-kujdestarja-dhunon-femijen-tek-zyber-hallulli-604171/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright