19:55 / E Enjte, 21 Dhjetor 2017

20 golat më të bukur të 2017-ës (Video)

Kanë mbetur edhe pak ditë deri në fundin e 2017-ës, për këtë arsye janë zgjedhur “Top” 20 golat më të bukur të këtij viti.

Nga Dzeko e te Girezmann, janë përzgjedhur golat më të çuditshëm dhe njëkohësisht më të bukur për vitin që për pak ditë lëmë pas. Në videon e më poshtme janë të listuar të gjitha golat që janë shënuar nga futbollistët të ligave të ndryshme…