17:52 / E Martë, 11 Qershor 2019

24 vjeçarja me flokët më të gjata në botë, kërkon të thyejë rekordin

Një vajzë 24-vjeçare, e cila për shkak të flokëve të saj të gjata quhet shpresa peruane flokartë.

Ajo shpreson se do të thyejë rekordin botëror për flokët më të gjata.

Flokët e saj janë të gjata hiq më pak se 1.7 metra.

Neomi Elizabeth shpreson se do të jetë e mjaftueshme për të fituar titullin dhe të hyjë në Librin e Rekordeve Guinness.