10:09 / E Martë, 20 Nëntor 2018 / indeksADMonline

28 lindje brenda 24 orëvë ne Klinikën e Gjinekologjisë në QKUK

Gjatë 24 orëve të fundit në Kliniken e Gjinekologjisë në QKUK, ka pasur gjithësej 28 lindje.

Sipas njoftimit, 15 nga ta janë meshkuj dhe 13 femra, transmeton Indeksonline.

Ndërkohë që 12 gra janë bërë nëna për herë të parë. /Indeksonline/