10:29 / E Premte, 12 Janar 2018

3 ide stilimi për flokët e vajzave të vogla (Video)

Vajzat e vogla kanë dëshira interesante për t’i rregulluar flokët e tyre.

Ato e shohin vetën si princesha derisa janë të vogla dhe duan të eksperimentojnë, transmeton Indeksonline.

Sipas kësaj videoje, ju do të mund të mësoni tri ide të reja se si ti rregulloni flokët e vajzave tuaja shumë lehtë dhe bukur.