09:02 / E Diele, 07 Janar 2018

30 minuta për t`i djegur kaloritë e tepërta (Video)

30 minuta nuk janë shumë që t`i ndani nga koha juaj dhe të nisni ushtrimet për ta kthyer trupin në formën e duhur.

Kjo bëhet përmes disa ushtrimeve të cilat mund t`i kryeni pa problem edhe në shtëpi, shkruan Indeksonline.

Ndiqini pamjet: