23:05 / E Enjte, 31 Maj 2018 / indeksADMonline

‘Republika’ me frizurën e re, duket si kukull (Foto)

Teuta Krasniqi, aktorja e re kosovare që u bë e famshme falë rolit të saj si ‘Republika’ në serialin komik ‘Çka ka shpija’, krahas talentit shquhet edhe për bukurinë natyrale.


Duke qenë se vera është stinë e ndryshimit dhe stilit, edhe bukuroshja ka vendosur të provoi diçka të re. Ajo është bërë bionde, ngjyrë që po i shkon jashtëzakonisht shumë.

Në fotografinë e fundit të postuar në rrjetet e saj sociale aktorja duket tamam si kukull./Indeksonline/