11:48 / E Enjte, 19 Korrik 2018 / indeksADMonline

33 vjeçari: Dua të gjej dikë sa për seks, se me gruan bëjmë një herë në muaj

Unë jam 33 vjeçar, kurse gruaja ime 32. Ne bëjmë seks vetëm një herë në muaj dhe kjo nëse jam me fat.

Para se të kemi fëmijë ne kishim një jetë seksuale mjaft të shëndoshë, por kjo përfundoi gjatë shtatzënisë, transmeton Indeksonline.

Kam biseduar me të, por ajo më thotë vazhdimisht se “do të përmirësohemi” – por, vazhdon të jetë e njëjta histori.

E kam menduar të gjej një person sa për seks, vetëm që të kënaq veten.

Përgjigja e psikologes:

Jeta në një familje të re i vendos shpesh në presion të madh çiftet, jetën e tyre seksuale, por seksi i rëndomtë vetëm sa do të krijojë edhe më shumë probleme në vend se t`i zgjidhë ato, transmeton Indeksonline.

Pyeteni gruan se çfarë mund të bëni ju që ajo ta shijojë seksin.

Ka mundësi që ju shtyheni shumë në marrëdhënie, por nuk mundoheni ta ngjallni atë./Indeksonline/