18:33 / E Mërkurë, 12 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Për shkak të angazhimeve, Lady Gaga lë martesën në plan të dytë

Lady Gaga ka qenë e zënë gjatë muajve të fundit me promovimin e “A Star Was Born” ku aktron çiftin e përkryer të dashurisë së bashku me Bradley Cooper.

Filmi që i solli një lavdi të papritur, shkatërroi planet e saj private dhe dasma e planifikuar mbeti në plan të dytë.

Në fakt, Gaga dhe partneri i saj Cristiano Karin planifikuan të martohen, por aktivitetet e kohëve të fundit të këngëtares prishi planet e tyre.

Pas ndërprerjes së një marrëdhënieje pesëvjeçare me aktorin dhe modelin Taylor Kini, Gaga shpejt lundroi në një romancë romantike me agjentin Cristian Karin, i cili ishte i angazhuar si një bashkëpunëtor i një firme marketingu që përfaqësonte këngëtaren e famshme.

Megjithatë, pas një roli të madh të filmit dhe suksesit të madh që ka luajtur me Bradley Cooper, shumë mendojnë se Gaga ka ndjenja të veçanta për aktorin e shkëlqyer.