16:23 / E Martë, 04 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

35 vjeçari që bën çmenduri me gojë dhe gjuhë

Secili njeri në botë ëndërron që të ketë një aftësi, me të cilën do të mbahej në mend dhe do të dallohej nga të tjerët.

Yagya Bahadu Katuwal, 35 vjeçari nga Nepali ka aftësi të bëj diçka të paimagjinueshme, sa edhe frikësuese, transmeton Indeksonline.

Ai mund që me pjesën e poshtme të gojës mund të mbuloj hundën. Po ashtu, ai ka një gjuhë tejet të gjatë, me të cilën bën gjeste të ndryshme.

Mirëpo, Katuwal thotë se nuk bën këso gjëra para fëmijëve të tij, pasi ata frikësohen. /Indeksonline/

Temat: