75 Mall Live Search
14:47 / E Martë, 24 Prill 2018 / indeksADMonline

36 vjeçari me dëshirë të çuditshme për seks…

UnA� jam 36 vjeA� dhe dA�shiroj dominim ekstrem seksual.

Gruaja ime A�shtA� 32 vjeA� dhe nuk A�shtA� nA� natyrA�n e saj tA� mA� lA�ndojA� apo dominojA� – ndryshe nga partnerja ime e mA�parshme, qA� mA� ka abuzuar me mizorisht, seksualisht, fizikisht dhe mentalisht, transmeton Indeksonline. UnA� jam mirA�njohA�s qA� A�shtA� nA� tA� kaluarA�n.

Por dA�shirat e mia pA�r dominimin seksual po mA� ngacmojnA�. Kjo mA� bA�n tA� jA�m nA� depresion dhe tA� mendoj pA�r dA�mtimin e vetes ose madje edhe tA� lA� gruan time pA�r tA� gjetur dikA� qA� ta bA�jA� kA�tA� pA�r mua.

PA�rgjigja e psikologes Deidre:

Ajo qA� pA�rshkruani me siguri ka ardhur nga e kaluara juaj.

TA�rheqja A�shtA� aq e fortA� sa mund tA� dA�mtoni veten ose tA� humbisni njA� marrA�dhA�nie tA� dashur, transmeton Indeksonline.

KA�shtu qA� ju nxis qA� tA� kA�rkoni ndihmA� pA�r tA� kuptuar dhe pA�rballuar atA�./Indeksonline/