75 Mall Live Search
20:06 / E Premte, 28 Shtator 2018 / indeksADMonline

Marina nuk ka të ndalur, e djeg edhe Bahamanë

Prezantuesja Marina Vjollca, nuk ka të ndalur. Pas pushimeve në  Kubë, prezantuesja seksi me bashkëshortin reperin Gheto Geasy pushimet i kanë vazhduar në Bahama.

Çifti duket se po i shijojnë pushimet, ndërsa nuk kanë munguar as publikimet e zjarrta të Marinës, shkruan Indeksonline.

Format e tonifikuara trupore dhe ëmbëlsia e saj kanë reflektuar edhe te fansat në ‘Instagram’ për çka ka marrë pëlqime dhe komente të shumta.

Së fundmi ka publikuar një video nga Bahamas, teksa duket se po defilon në një pasarelë dhe këtë po e bën me shumë dëshirë.

Nuk dihet se kur do të përfundojnë pushimet, por Instagrami po zbukurohet çdo ditë nga Marina, s’ka dert!/Indeksonline/.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

 

View this post on Instagram

 

??

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on