07:49 / E Premte, 21 Shtator 2018

50 vjeçarët me trupin më seksi falë palestrës

Palestra është diçka që mund ta praktikojnë të gjithë, e nga e cila vetëm përfitojnë.

Këtë e dëshmon edhe video e mëposhtme, ku shfaqen meshkuj të moshave mbi 50 vjeç, transmeton Indeksonline.

Mjafton të shohësh trupat e tyre të formësuar dhe muskujt seksi që kanë krijuar.

Shikojeni dhe bindeni vetën të filloni të shkoni në palestër. /Indeksonline/

Temat: