22:42 / E Hënë, 11 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

50-vjeçari: Gruaja më tradhtoi me të dashurin e vajzës [Video]

Një 50-vjeçar nga Tirana, ka telefonuar mëngjesin e sotëm në emisionin “Aldo morning show”, ku i ka kërkuar moderatorit Aldon Lipe të njihej me një vazjë.

Ai rrëfeu historinë e tij, ku bashkëshortja të cilën e kishte marrë me blesëri, e kishte tradhtuar me të dashurin e vajzës.

Ai dëshiron të njihet me një tjetër dhe pse jo të provojë edhe dashurinë të cilën ende se ka provuar.