07:40 / E Martë, 22 Maj 2018 / indeksADMonline

6 gjëra që duhet t`i provoni patjetër për grimin tuaj (Video)

Për një grim të mirë dhe interesant mjafton t`i vini në funksion disa veprime të “ndritura”.

Për shembull, mund të bëni bashkë dy buzëkuq që buzët tuaja të marrin dy nuanca, shkruan Indeksonline. Pastaj, mund të merrni një badem, ta digjni paksa dhe të ziun që krijohet mund ta përdorni për t`i lyer vetullat.

Për më shumë, ndiqeni videon më poshtë./Indeksonline/