17:52 / E Premte, 08 Nëntor 2019 / indeksADMonline

6 muaj nga lindja e fëmijës së parë, Megahn dhe Harry prindër për herë të dytë?

Meghan Markle dhe Princ Harry u bën prindër vetëm 6 muaj më parë, por, tashmë ata mund të jenë duke menduar për një fëmijë të dytë.

Kështu kanë lënë të kuptohet çifti mbretëror gjatë vizitës së tyre në Windsor me familjet e ushtarakëve.

Ishte Princi ai që ka diskutuar rreth asaj se si po ecin gjërat në familje pas ardhjes në jetë të një fëmije,  ndërsa la të besohet se shumë shpejt Archi do të bëhet me një vëlla apo motër.

Nuk dihet nëse vërtetë Meghan është sërish shtatzënë apo jo, edhe pse edhe ajo ka shprehur një dëshirë për tu bërë nënë përsëri.

Royal baby. The Duke and Duchess of Sussex with their baby son, who was born on Monday morning, during a photocall in St George’s Hall at Windsor Castle in Berkshire. Picture date: Wednesday May 8, 2019. See PA story ROYAL Baby. Photo credit should read: Dominic Lipinski/PA Wire URN:42740579 (Press Association via AP Images)

Kjo ka nxitur dyshimet tek të gjithë që familjes mbretërore do t’i shtohet edhe një anëtar i ri./Indeksonline/