09:15 / E Premte, 23 Mars 2018 / indeksADMonline

7 këshilla për formësimin e gjoksit (Video)

Gjoksi i formësuar, mbetet një nga synimet e shumë vajzave të cilat duan të duken sa më seksi.

Në këtë video, ofrohen shtatë këshilla për të formësuar gjinj, transmeton Indeksonline.

Këto ushtrime janë të lehta dhe të thjeshta, të cilat mund t’i praktikojë pothuajse secili.

Temat: