22:35 / E Premte, 15 Nëntor 2019

A do të ketë ende bileta në shitje për ndeshjen Kosovë-Angli ?

Kanë dalur prap në shitje biletat për ndeshjen e Kosovës dhe Anglisë mirëpo shumë prej tyre janë blerë për vetëm pak minuta.

IndeksOnline mëson se do të ketë prap bileta në shitje dhe priten të dalin në shitje shumë shpejt.

Këto bileta janë ato për të cilat pagesa nuk ka qenë në rregull andaj do të dalin në shitje përsëri, mirëpo nuk dihet ende numri i tyre se sa do të jenë në shitje.

/Indeksonline/.

Mos i humb