11:39 / E Shtunë, 18 Maj 2024 / FR

A do t’ia lëshojë vendin e punës Arbanës apo jo? Jonida tregon me postimin e fundit

Ditët e fundit po komentohet se Arbana Osmani do të jetë moderatore në “Big Brother Vip Kosova”.

Por, Jonida Vokshi duket se nuk e lëshon lehtë këtë pozitë pune.

Ajo ndau disa pamje me Alaudinin dhe bashkëshorten e tij, me shkrimin “ E ja kshu kshu tu u pergadit për tetot”.

Kjo është fjala e fundit se këtë vit përsëri ajo do të jetë pjesë e “BBVK”, dhe nuk do të jetë Arbana Osmani.