75 Mall Live Search
10:20 / E Martë, 05 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

A është ky formacioni i sezonit vjeshtor në Superligë? (Foto)

“Korneri.net” ka publikuar formacionin e sezonit vjeshtor në Vala Super Ligën e Kosovës, përcjellë IndeksOnline.

Sezoni vjeshtor mori fund gjatë vikendit me super ndeshje si Feronikeli – Prishtina dhe Gjilani – Drita.

Ashtu si në çdo ligë botërore, edhe në Kosovë pati lojtarë që bën dallimin në çdo ndeshje.

Më poshtë e keni formacionin e sezonit vjeshtor…