22:31 / E Hënë, 01 Mars 2021 / Ç.Q

A janë vaksinuar Donald Trump dhe Melania Trump?

Donald dhe Melania Trump morën vaksinën COVID në janar para se të largoheshin nga Shtëpia e Bardhë , tha një këshilltar Trump për DailyMail.com.

Zbulimi vjen pasi Trump i tha audiencës në CPAC të Dielën se ‘të gjithë’ duhet të bëjnë vaksinën, transmeton Indeksonline.

As Trump nuk e bëri vaksinën publikisht dhe është e paqartë se cilën vaksinë e morën./Indeksonline/