23:25 / E Premte, 12 Tetor 2018 / indeksADMonline

Abrashi në darkë me miqtë e LDK-së, po paralajmëron diçka të re

Ish-kandidati për komunën e Prishtinës nga radhët e LDK-së, njëherësh deputet në Kuvendin e Kosovës, Arban Abrashi, përmes një fotografie të postuar në llogarinë e tij Facebook ka paralajmëruar diçka të re.

Ai shihet duke darkuar me miqtë e tij të LDK-së, Naser Veliun djalin e nënkryetarit të LDK-së, Agim Veliut, bashkë me ta janë edhe Besian Mustafa, djali i Xhemail Mustafës dhe deputeti i LDK-së Fidan Rekaliu, përcjellë Indeksonline.

Përbri kësaj fotografie, Abrashi ka shkruar: Diçka e mirë po vjen!

Kjo fotografi më shumë se miqësi po asocon edhe në një paralajmërim dhe fushatë parazgjedhore, duke qenë se LDK po kërkon se sa më parë ta dërgojë vendin drejt zgjedhjeve./Indeksonline/