75 Mall Live Search
17:37 / E Premte, 23 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Çfarë po paralajmërojnë zyrtarët e LDK-së?

Lidhja Demokratike e Kosovës ka mbajtur sot mbledhjen e Këshillit të Përgjithshëm.

Zyrtari i lartë i kësaj partie, Arban Abrashi ka postuar një fotografi në “Facebook” ku shihej së bashku me kryetarin e Pejës dhe disa deputetë të tjerë.

“Diçka e mirë po vjen, me ma të fortit”, ka shkruar ai. /Indeksonline/